ks energia kozienice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 25, wczoraj: 114
ogółem: 33 123

statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej Sobota

  • autor: michal-17, 2014-08-29 17:45

CHŁOPCY

W SOBOTĘ TZN. JUTRO GRAMY KOLEJNY SPARING

ZBIÓRKA GODZINA 9,40 PRZY STADIONIE ZABIERAMY ŻÓŁTE STROJE, GRAMY NA ORLIKU W BRZÓZIE, BIERZEMY TEŻ WODĘ DO PICIA I BANANY.

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE JECHAĆ PROSZĘ O INFORMACJĘ SMSEM

POWOŁANI NA SPARING ZOSTAJĄ  :

1. B. KOWALSKI

2. J. KASJANIUK

3. P.KWAŚNIK

4. D. JANKOWSKI

5. K. ROGALSKI

6. K.ZABIEGALOWSKI

7. E.KRAWCZYK

8. B. STARZYK

9. S. SKRZYPCZYK

10. G.KRAWCZYK

11. Ł. WÓJTOWICZ

12. A. KOPYT

13. B. LACH

14. D. KALBARCZYK

15. A.SADOWNIK

16. K.SZTYBER

 


HARMONOGRAM TRENINGÓW NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

  • autor: michal-17, 2014-08-25 12:08

WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ORLIKU PRZY ZSZ

PONIEDZIAŁEK 17- 18, 30

ŚRODA 16 - 18

CZWARTEK 16,30- 18,30

SOBOTA  - SPARING W BRZÓZIE WYJAZD GODZ. 9,30

TRENER MICHAŁ


TURNIEJ NIEDZIELA

  • autor: michal-17, 2014-06-14 16:09

CHŁOPCY

W NIEDZIELĘ GRAMY KOLEJNY TURNIEJ CZYLI DLA NAS KOLEJNY SPARING LUB TEŻ TRENING

ZBIÓRKA GODZINA 8,55 PRZY STADIONIE ZABIERAMY CZARNE DRESY KTO MA LUB SWOJE DRESY ORAZ ŻÓŁTE STROJE, GRAMY W RADOMIU NA ORLIKU BIERZEMY TEŻ WODĘ DO PICIA JAK I BANANY KANAPKI I BATONIKA, POWRÓT OK GODZINY 15 .

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE JECHAĆ PROSZĘ O INFORMACJĘ SMSEM

POWOŁANI NA TURNIEJ ZOSTAJĄ  :

1. M.DYMON

2. B.LACH

3. P.KWAŚNIK

4. K.KWAŚNIK

5. O.BANASZEK

6. D.JANKOWSKI

7. J.CIEŚLAKOWSKI

8. B. STARZYK

9. M.KIEŁBOWICZ

10. K.WIŚNIEWSKI

11. K.SZTYBER

12. M.KORZEŃ 


TURNIEJ NIEDZIELA

  • autor: michal-17, 2014-06-07 18:32

CHŁOPCY

 

W NIEDZIELĘ GRAMY KOLEJNY TURNIEJ CZYLI DLA NAS KOLEJNY SPARING LUB TEŻ TRENING

ZBIÓRKA GODZINA 9,10 PRZY STADIONIE ZABIERAMY CZARNE DRESY KTO MA LUB SWOJE DRESY ORAZ ŻÓŁTE STROJE, GRAMY NA TRAWIASTYM BOISKU WIĘC DOBRZE JEST WZIĄĆ KORKI BIERZEMY TEŻ WODĘ DO PICIA JAK I BANANY KANAPKI I BATONIKA, POWRÓT OK GODZINY 16 .

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE JECHAĆ PROSZĘ O INFORMACJĘ SMSEM

POWOŁANI NA TURNIEJ ZOSTAJĄ  :

1. B. KOWALSKI

2. J. KASJANIUK

3. P.KWAŚNIK

4. K. KWAŚNIK

5. O. BANASZEK

6. K.ZABIEGALOWSKI

7. J. CIEŚLAKOWSKI

8. B. STARZYK

9. S. SKRZYPCZYK

10. M.KORZEŃ

11. K. WIŚNIEWSKI

12. A. KOPYT

13. D. WÓJCICKI


Nowy news

  • autor: michal-17, 2014-05-30 10:51

KS Energia Kozienice zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami bądź opiekunami na Festyn Rodzinny połączony z turniejem piłki nożnej pod hasłem „Dzień Dziecka z Energią”.
W niedzielę, 1 czerwca na boisku przy ulicy Wiślanej w Kozienicach w godzinach od 10 do 13 rozegrany zostanie turniej, w którym DZIECI zmierzą się z RODZICAMI. 
Wszystkich rodziców zapraszamy do wzięcia udziału w meczu. 

Oprócz tego czas umili wspólne grillowanie oraz inne atrakcje i konkursy, między innymi przeciąganie liny.

 


TURNIEJ NIEDZIELA

  • autor: michal-17, 2014-05-23 21:04

CHŁOPCY


W NIEDZIELĘ GRAMY KOLEJNY TURNIEJ CZYLI DLA NAS KOLEJNY SPARING LUB TEŻ TRENING

ZBIÓRKA GODZINA 7,50 PRZY STADIONIE ZABIERAMY CZARNE DRESY KTO MA LUB SWOJE DRESY ORAZ ŻÓŁTE STROJE, BIERZEMY TEŻ WODĘ DO PICIA JAK I BANANY KANAPKI I BATONIKA, POWRÓT OK GODZINY 14 .

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE JECHAĆ PROSZĘ O INFORMACJĘ SMSEM 

POWOŁANI NA TURNIEJ ZOSTAJĄ  :

1. B. KOWALSKI

2. M DYMON

3. P.KWAŚNIK

4. K. KWAŚNIK

5. O. BANASZEK

6. K.ZABIEGALOWSKI

7. J. CIEŚLAKOWSKI

8. B. STARZYK

9. M. KIEŁBOWICZ

10. M.KORZEŃ

11. K. WIŚNIEWSKI

 

 


TURNIEJ SOBOLA ORLIK PRZY ZSZ 10.05.2014

  • autor: michal-17, 2014-05-09 19:34

CHŁOPCY

JUTRO GRAMY KOLEJNY TURNIEJ CZYLI DLA NAS KOLEJNY SPARING LUB TEŻ TRENING

ZBIÓRKA GODZINA 9 NA ORLIKU PRZY ZSZ ZANIERAMY CZARNE DRESY KTO MA LUB SWOJE DRESY ORAZ ŻÓŁTE STROJE, BIERZEMY TEZ WODE DO PICIA JAK I BANANY KANAPKI I BATONIKA GRAĆ BĘDZIEMY DO GODZINY OK 14 .

POWOŁANI NA TURNIEJ ZOSTAJĄ  :

1. J. KASJANIUK ,

2. K. WIŚNIEWSKI,

3. S. SKRZYPCZYK

4. K. KWAŚNIK

5. O. BANASZEK

6. K.ZABIEGALOWSKI

7. J. CIEŚLAKOWSKI

8. B. STARZYK

9. D WÓJCICKI

10. M.KORZEŃ

11. B KOWALSKI

12. P.KWAŚNIK

13. B. LACH

14, M DYMON

15. K. SZTYBER

16. A. KOPYT

17. M. KIEŁBOWICZ

18. D JANKOWSKI

19. Ł WÓJTOWICZ

20. M. KOWALIK  


Archiwum aktualności


Kalendarium

30

08-2014

sobota

31

08-2014

niedziela

01

09-2014

pon.

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

Reklama

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.